Бадмінтон в Інтернеті ставки

Походження бадмінтону датується Грецією, майже 20 століть тому. Ця популярна гра придбала свою поточну форму та граючи в України правила, перш ніж поширюватись по всьому світу. Як ви можете знати, Бадмінтон був винайдений британськими солдатами, які були на місії в Пуні. Вони модифікували місцеву дитячу гру для човна, щоб стати тим, що ми сьогодні знаємо як бадмінтон.

Ця захоплююча гра отримала свою назву "Бадмінтон" після того, як герцог Бофорта організував подію матчу в грі в Пуна на своєму газоні в Бадмінтоні. Сьогодні цей вид спорту контролюється Бадмінтонською владою України, який також відповідає за організацію регулярних турнірів на місцевому рівні, державному рівні та на національному рівні.

Бадмінтон ставки на Parimatch

Що таке бадмінтон?

Бадмінтон - це спорт у приміщенні, який грає між двома та чотирма гравцями на корті. Ви можете грати в бадмінтон як одинокий або подвійний. Гра грає за допомогою дерев’яної або графітової ракетки та м'яча з 16 пір’ям. Усі правила гри в цю гру визначаються Всесвітньою федерацією Бадмінтона (BWF).

Загальне правило гри полягає в тому, щоб забезпечити м'яч у повітрі постійно. Щоб набрати крапку в Бадмінтоні, м'яч повинен впасти в суді суперника. Кожен набір бадмінтону відтворюється до 21, де щонайменше два м'ячі складають до 30 очок.

Що таке бадмінтон?

Популярні турніри, щоб зробити ставку на бадмінтон

Сьогодні для індійських пантерів є багато можливостей для бадмінтонів, включаючи супер серії BWF та чемпіонат світу. Інтернет -спорт надає пантерам імена гравців -учасників, графіки матчів та шанси на перемогу чи програш. Зробити ставки на бадмінтон - це досить просто, ви можете використовувати Додаток Parimatch для Android або мобільна версія веб -сайту. Деякі з найбільших міжнародних турнірів з бадмінтону на ринку включають:

Популярні турніри, щоб зробити ставку на бадмінтон

Олімпійські ігри в бадмінтоні

Це популярний турнір, який організовує Всесвітня федерація Бадмінтона (BWF). З моменту свого створення в Олімпійському суді зіграли 69 різних країн, 19 команд змагалися 7 разів. Перший погляд на бадмінтон як спорт був як літня атлетика 1972 року, яка проходила в Мюнхені. Під час Олімпіади гра в бадмінтон має турнір з нокаутом, і повний матч складається з 3 ігор. Виходячи з правил бадмінтону, у кожній грі чи наборі гравця потрібно набрати щонайменше 21 очки, щоб вести в мітингу. У цьому турнірі гравець виграє розрив у 2 очки. Перший гравець, який досяг 30 пінт, виграє.

Олімпійські ігри в бадмінтоні

Чемпіонат світу з бадмінтону

Раніше відомий як чемпіонат світу з IBF або BWF, ця подія пропонує перший рейтинг разом із Літчими Олімпійськими іграми. Переможець цього змагання увінчається "чемпіонами світу", і вони отримують золоту медаль. Турнір з бадмінтону чемпіонату світу розпочався ще в 1977 році і проводився один раз на три роки до 1983 року. Це було перетворено на щорічну подію після викликів, особливо коли справа доходила до хостингу. Хоча золоті медалі надаються переможцям, подія не має жодних нагород. У заході 2019 року Ratchanok inthanon був класифікований як наймолодший гравець чемпіонату.

Чемпіонат світу з бадмінтону

Чемпіонати світу з молодших бадмінтонів

Ця подія організована BWF, щоб нагородити найкращого молодшого гравця бадмінтона до 19 років. Світовий чемпіонат молодшого бадмінтону складається з 2 змагань - Кубок Сухандіната (змішані чемпіонати команд) та одиночні чемпіонати (Кубок очей). Спочатку подія для юніорів була світовою юніорою Бімантара і раніше приймалася в Індонезії. Назва змінилася з Міжнародної федерації Бадмінтона (IBF) на Всесвітню федерацію Бадмінтона (BWF). Починаючи з BWF 2007 року, подія змінилася з дворічної до щорічно.

Чемпіонат світу з молодшого бадмінтону

Томас і Кубок Убер

Томас & Кубки Uber - це чемпіонат світу з чоловіків та чемпіонати жінок Всесвітньої команди. Чоловіча подія була першою, яка була запущена ще в 1948 році, а жіноча подія відбулася в 1956 році. Обидва події проводилися кожні три роки до 1982 року. BWF реструктуризував формати в 1984 році, де обидва турніри проводилися одночасно, кожні два роки. Лише п’ять країн вдалося стати чемпіонами на Кубку Томаса, а Кубок Убер також зафіксував декількох переможців.

Томас і Кубок Убер

Кубок Судірмана

Кубок Судірмана був названий на честь колишнього індонезійського гравця Діка Судірмана - засновника Асоціації Бадмінтона Індонезії (PBSI). Турнір проводиться один раз на два роки. На турнірі є п’ять матчів на кожному раунді - чоловічі та жіночі одинокі, чоловіки та жіночі парні та змішані парні. Однак цей турнір не має жодних призових грошей, але це допомагає гравцям підвищити їхній світовий рейтинг BWF. Деякі країни, які брали участь у цьому турнірі, включають Китай, Південну Корею, Данію, Індонезію та Японію.

Кубок бадмінтона Судірмана

BWF World Tour

Всесвітній тур BWF-це відкритий турнір для найвищих гравців у світі в одиноких та парних парах. Цей турнір підпадає під серію турнірів 2 класу, і BWF уповноважує його. Подія була створена для заміни Super Series BWF, яка відбулася між 2007 та 2017 роками. Світовий тур BWF має шість різних рівнів:

  • BWF Всесвітній фінал турів
  • Супер 1000
  • Super 750
  • Супер 500
  • Супер 300

Існують деякі правила для 15 найкращих гравців синглів та 10 найкращих пар парних пар. Заключний приз у світовому турі BWF еквівалентний 1500 000 доларів США.

Чемпіонат Всесвітнього туру BWF

Parimatch 100% бонус за депозит

Окрім пропонування широкого асортименту бадмінтонських турнірів на вибір, Parimatch Також нагороджує замовника щедрим бонус щоб збільшити свій банкролл. Ви отримаєте 150% бонусу з максимум 20 000 ₴ на першому депозиті. Важливо розуміти, що цей бонус триває 7 днів до його закінчення. Зауважте, що ви повинні відповідати вимогам щодо ставок 10 разів та мінімальним непарним 1.50 і вище, щоб зняти бонусний виграш. Окрім 100% бонусу за депозит, ви також отримуєте безкоштовні ставки та інші спеціальні пропозиції для створення вашого банкроля

Parimatch 100% бонус у бадмінтоні