Бонус Parimatch для нових клієнтів

Parimatch - це відомий онлайн -букмекер із штаб -квартирою в Лімасол, Кіпр. Цей досвідчений букмекер забезпечує спорт ставка, Живий казино, і покер та багато іншого. Задовільні шанси, широкий масив Ринки ставок, і захоплюючі бонуси - це деякі з Неймовірні функції цієї ліцензованої платформи ставок.

Якщо ви шукаєте ексклюзивні бонуси з прийому, безкоштовні ставки, та інші акції ставок, Parimatch - це відмінна Веб -сайт для вас.

Для всіх користувачів мобільного додатка Parimatch компанія підготувала спеціальний бонус

Parimatch час від часу розгортає нові рекламні пропозиції заманювати новачків. Однією з таких популярних пропозицій є Бонус Parimatch до ₴ 20.000, адресовано всім правом члени.

Після успішної реєстрації в Parimatch Україна, ви може скористатися перевагами бонусу 20000 грн та іншим Parimatch пропозиція.

Бонус Parimatch доступний для одного лише для ставок на рахунок людина, IP -адреса, квартира та сім'я. Бонусна частина Ця вітальна пропозиція полягає в тому, що вам не потрібно використовувати будь -яку акцію Код, щоб отримати вашу 100% вітальну пропозицію.

Якщо у вас є запити щодо бонусної пропозиції, кваліфікована Команда підтримки клієнтів також доступна 24*7. Вони високо чуйні та швидко у вирішенні проблем.

Мало того, є також спеціальні пропозиції для ветерана Члени веб -сайту. Він ліцензується та регулюється Курасао. Таким чином, вам не потрібно бути стурбований безпекою та безпекою під час ставок на ваш Улюблена спортивна команда чи подія.

Parimatch Новий бонус клієнта

Як отримати бонус Parimatch?

Пропозиція бонусів 20000 року доступна лише для нових пантерів Parimatch. Ви погоджуєтесь з t&CS цієї рекламної пропозиції Під час активації бонусу.

  • Крок 1: Створити аккаунт. Реєстрація рахунок. Натисніть кнопку реєстрації та заповніть свої дані до Повна реєстрація.
  • Крок 2: Завантажте свій обліковий запис ставок за допомогою гроші. Тепер виберіть бажаний метод оплати та фінансуйте свій рахунок з мінімальною кількістю 300 грн лише на один раз. Вам потрібно фінансувати його протягом семи днів після реєстрації.
  • Крок 3: Заповніть необхідні деталі для отримання 12000 грн бонус. Заповніть усі поля всіма особистими Дані у вашому обліковому записі ставок. Також є певні правила що вам потрібно задовольнити. Тож вам потрібно встановити прапорець активуйте бонус і прийміть усі пов'язані умови та умови. Максимальний бонус - 20000 грн, і він отримує зарахований протягом 24 годин.
  • Крок 4: Ставка з 8100 про бонус та виграш. Використовуйте свій бонус лише для ставок на спортивні команди та заходи. Однак ви можете використовувати бонус Parimatch лише один раз. Якщо ви зможете передбачити правильний результат, ви виграєте величезний гроші.

Бонус також доступний для всіх, хто реєструється через Додаток Parimatch.

Як отримати бонус Parimatch