Кінні гонки ставки на Parimatch

Поспіх, що виникає з спостереженням за тим, як коня виштовхує назовні лише для того, щоб зробити заряд в останню хвилину і почати вести стадо вражає. Разом з жокеями жокеїв, пил Застосовуючи повітря, а шанувальники кричать, спостерігаючи за скачками Ігри захоплюючі.

Але, щоб дивитись скачки на конях у полі треку вже не є можливо- принаймні не кожен день. На щастя, Інтернет революціонізував спосіб життя людей, і це відбувається Кінні гонки ставки в Інтернеті. По -перше, ставки на скачки Інтернет здійсненний з наступних причин:

  • Ви можете зробити ставку на коня, не йдучи до треку, особливо Якщо ви не живете біля одного
  • Якщо йде дощ, трек може бути закритий, але онлайн -скачки Ставки в України не обмежені дощами
  • Ви можете зробити ставку на ще більшу подію по всій країні
  • Якщо сусідня доріжка закрита для обслуговування, ваш улюблений Сайт ставок на конях не закриється.

Онлайн -ставки на скачки дозволяють зробити ставку на будь -який трек по всьому світу з того, що ви перебуваєте, поки ви У вас є обліковий запис у букмекера. У нашому випадку вам знадобиться відкрити рахунок Parimatch, де ви Потрібно додати свої імена, електронну пошту або номер телефону та пароль. З Хороша річ у цьому закладку полягає в тому, що він має багато ставок варіанти, широкий спектр треків та дій, інтерфейс є зручним для користувачів, і головне, це одне з найбільш найбільш Довірені сайти в Інтернеті.

Кінні гонки Parimatch

Як зробити ставку на коні

Онлайн ставки на скачки починається з того, що ви створюєте рахунок з Parimatch або завантажити Мобільний додаток. По -друге, ваші дослідження про коней у гонці та Поселитися з одним або кількома, на які ви хочете зробити ставку. Наступний, Ви депонуєте суму ставки, яку хочете розмістити на конкретний кінь або раса.

Зазвичай гра з гонками розміщується в категорії залежно від за типом гонки, дати та часу. Шанси також є включений. Отже, якщо ви ставитесь до 30 доларів, а свого коня з непарним 1.5 перемог, ваша частка множиться з шансами.

Підсумовуючи,

  • Прочитайте посібник з форми, щоб побачити, на який кінь має великі шанси перемога;
  • Оцінити жокей або тренеру і виберіть його з більшою кількістю досвід, оскільки вони мають кращі шанси на перемогу;
  • Якщо ви вперше ставитесь, виберіть улюбленого коня та Біг на це, шанси можуть бути низькими, але у вас є шанс перемога;
  • Перевірте проїзд. Якщо кінь найкраще виконує сонячний день, це не означає, що це буде добре працювати на каламутній доріжці. До Переконайтесь, що ваш вибір добре працює в поточному стані дорога;
  • Ще одна річ, яку слід враховувати на відстані. Ці коні з витривалість робить краще на більшій відстані, поки ті, хто відомий Швидкість добре справляється на коротших відстанях;
  • Розуміння процесу перешкод - це також інше Основна річ, яку слід враховувати перед тим, як ставки на скачки. Як Більша вага розміщується на конях, які працюють краще, ваші Ставка може виграти, якщо ви виберете коня, на який ви вважаєте, найкращий.

Як зробити ставку на скачки на конях у Parimatch

Бонус Parimatch

Parimatch пропонує вам 150% бонусу за перший депозит. До вимагати бонусу, вам потрібно створити обліковий запис і заповнити свій деталі. Бонус, однак, застосовується протягом семи днів Після створення свого облікового запису. Ви також повинні здати депозит Мінімум ₴ 300 та максимум 20 000.

Бонус за параматство

Правила ставок та стратегій

Більшість людей, які спостерігають за скачками на гонку. Але лише Кілька з них виграють, оскільки вони розміщують лише невеликі ставки як спосіб розвага. Іншими словами, більшість людей насправді не хвилюються про результат гри на скачки, і саме тому вони навіть не вдається дивитись гру. Однак ті, хто серйозно про ставки та виграш реалізувати різні стратегії. Це приносить різницю між успішним і невдалим Люди. Але правда полягає в тому, що різниця між успішним і невдалим краще - це не перемоги та програші, які вони роблять. Натомість саме так вони переглядають загальну виплату та як це впливає на їх прибуток та втрати.

Ось правила ставок та стратегій, які ви можете використовувати Щоб збільшити свої шанси на виграш ставок на скачки ігор.

Правила ставок та стратегій

Дослідження

Мільйони доларів від ставок на скачки надходять від людей хто мало проводить нульових досліджень про коня, який вони роблять ставку на. Правда полягає в тому, навіть побіжний погляд на коні Гра ставок може збільшити ваші шанси на перемогу. Але більшість Люди також не роблять.

Щоб відрізнити себе від тих, хто не досліджує, подивіться у гоночній формі, також відомий як посібник для ставок на конях. Посібник складається з усієї відповідної інформації, включаючи Розташування коня взяли на попередніх перегонах, чи є кінь ніколи не був дискваліфікований, колір сорочки жокея та номер з перегонів, які брав участь кожен кінь.

Більшість рас складаються з дев'яти коней. Тож ставки на скачки Посібник буде включати деталі дев'яти коней. Якщо ви, однак, ви Хочете зробити ставку на Кентуккі або Дербі, кількість коня є більше. У цьому випадку лише деталі дев'яти коней буде включено до посібника з ставок на скачки. Ті Коні, які займають перші три позиції в перегонах, мають більший шанс на перемогу- тому ставку на них.

Дослідження шансів

Розміщення ставок на різні види ринку

Зайнята ставка - це найпоширеніший тип ставки для коня гоночна гра. Саме там ви вибираєте коня, якого ви прогнозуєте переможе і сподівається, що це стає правдивим. Однак є багато типів ставки ви можете спробувати, особливо якщо ви хочете взяти своє ставка на наступний рівень та збільшуйте шанси на перемогу. Наприклад, перемагаючи ставку, ви вибираєте одного коня, і це повинен зайняти першу позицію для вас, щоб перемогти, ставити ставку є інший. Якщо кінь займає першу чи другу позицію, Ви все ще переможець. Дивіться, ваші шанси на перемогу Чим більше ви реалізуєте різні типи ставок. Все -таки на Те саме, ви можете зробити ставку на декількох коней в одній гонці. Це Відкриває шанси на вас перенести більшу чубчика додому зі свого ставити.

Тим не менш, це не означає, що ви робите ставку на кожну гонку або коня.

Розміщення різних ставок

Покупки шансів

Різні букмекери пропонують унікальні шанси. Хоча різниця, як правило, непомітна, звичайна краще повинна Знайдіть букмекер з найкращими шансами. Таким чином, ви робите кілька зайві долари, ніж хто -небудь, хто використовує сайт з нижчими шансами. Parimatch - чудовий закладок. Не тільки шанси привабливий, але вони також дають вам безкоштовні поради, які допоможуть вам Виберіть ідеального коня, який міг би перемогти.

Покупки шансів

Управління вашим банкроллом

Незалежно від того, на чому ви граєте, керуєте своїм банкроллом Не можна наголосити достатньо. Перш ніж почати робити ставки, відрахувати гроші, які ви використовуєте для оплати рахунків та задовольняють щоденні потреби. Що б ви не залишилися, розділіть і збережіть і покладіть відпочити в азартні ігри. Сума, яку ви готові ризикувати, - це банкрут. Важливо зазначити, що азартні сайти є підприємства, щоб отримати прибуток. Отже, якщо ви не мудрі, ви Може витратити всі свої гроші, сподіваючись перемогти. Але, якщо ви почнете з обмеженим капіталом, ви, ймовірно, будете дотримуватися одного і того ж маршруту розумних витрат.

Перебуваючи на ньому, вирішіть суму, яку ви хочете розмістити за колом, перед грою на конях. Зазвичай кількість кол Місце повинно бути менше 3% вашого банкроля. Зберігаючи своє ставки низькі дозволять вам зробити ставку на кілька перегонів без виснаження вашого банкроля.

Припускаючи, що ви виграєте більше, ніж втрачаєте, вам потрібно випустити гроші і Нехай деякі залишаються у вашому банкролі.

Управління вашим банкроллом