Ставки на настільні теніси Parimatch

В Parimatch, стіл Тенісні ставки є досить популярними і зазвичай зустрічаються під Живий розділ, а також в основній лінії онлайн -компанії. Турніри серії Challenger, ITTF Pro Tour, Європейський Ліга чемпіонів, Олімпіада, європейський та світ Чемпіонат - це деякі з турнірів, де можна розмістити Ваші ставки за допомогою веб -сайту або Мобільний додаток для Android або iOS.

Parimatch настільний теніс Індія

Як зробити ставку на настільний теніс у Parimatch?

Ставка на настільний теніс приймається до окремих жінок та чоловіків турніри, парні та змішані дуети.

Parimatch забезпечує різні шанси для декількох типів таблиці тенісні події, які ви можете порівняти з іншими популярними букмекери:

  • Загальна кількість очок, набраних у всій грі;
  • Гандикап для одного з гравців у матчі чи наборі;
  • Перемога одного з гравців у матчі чи наборі;

Якщо матч настільного тенісу розпочався і не може бути завершений З будь -якої причини всі ставки, зроблені на його результат, не будуть підрахований. Весь обчислення ставок, розміщених Результат буде здійснюватися лише в тому випадку, якщо матч буде зіграти в наповнений.

Ставки на настільний теніс досить непередбачувані, але якщо у вас є Відмінні знання статистики цього конкретного спорту, Тоді вам може пощастило розмістити ставки на цю гру та заробити Деякі хороші гроші.

Крім того, якщо ви чудово розумієте ставки в Інтернеті Постійні події, ви, безумовно, можете швидко заробити трохи грошей.

У Parimatch ви знайдете ставки дуже просто і прямо, і вам сподобається грати та заробляти гроші.

Як зробити ставку на настільний теніс

Бонус Parimatch для нових гравців

Parimatch пропонує безліч поточних бонусів та спеціальних пропозицій як для нових, так і для існуючих членів. Для нових клієнтів, Parimatch дає до 25 євро як вітальний бонус. Щоб отримати це Бонус, ви повинні створити обліковий запис на їхньому веб -сайті та після Реєстрація, зробіть свій перший депозит протягом семи днів.

Щоб отримати цей бонус, мінімальна сума депозиту становить від 9 євро і 10 доларів. А також, щоб отримати бонусну суму, вам доведеться Зверніться до підтримки клієнтів Parimatch для підтвердження. Після отримання суми є деякі правила, які ви повинні зустрічатися.

Бонус буде проводити 10 разів разів, якщо ви вибрали шанси мінімум 1.50. З цим ви зможете зробити своє Виведення з додатковим бонусом.

Бонус Parimatch Україна для нових гравців